Xherdan Shaqiri drejt Stokes

0
SHPËRNDAJE

Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri
Serie A/ Vetëm disa muaj në Itali, dhe tani duket se aventura e Xherdan Shaqirit po shkon drejt fundit në këtë vend. Mësohet se Inter dhe Stoke City kanë gjetur një akord mes tyre për transferimin e lojtarit në Angli për shifrën e 17 milion eurove. Tani çdo gjë ka mbetur në dorën e lojtarit, që ende nuk e ka vendosur të ardhmen e tij. Lojtari duket se ka planet e tij, dhe ende nuk ka vendosur nëse do transferohet në Angli apo jo. Teksa lojtari është duke reflektuar, Stoke City është ende në pritje të një përgjigje për këtë operacion.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.