Gjesti prekës i turkut Oztekin

0
SHPËRNDAJE

2w993c0-sport_-63-653x380Sulmuesi i Galatasaray Yasin Oztekin shkoi për të përqafuar policët pasi shënoi golin kundër Gaziantepspor për të nderuar 30 oficerët e policisë që humbën jetë gjatë shpërthimeve në Stamboll mbrëmjen e së shtunës. Oztekin shënoi i pari për ekipin e tij pas 12 minutash lojë dhe shkoi të përqafonte dy policë për të festuar golin e shënuar. Një numër civilësh bashkë me 30 oficerët e policisë humbën jetën në dy shpërthime në Stamboll pas ndeshjes midis Besiktas me Bursaspor.

© telesport.al

S'KA KOMENTE

Comments are closed.