Xhevahir Sukaj vendos të ardhmen

0
SHPËRNDAJE

13442314_520026521525082_7209333818973107522_n
Sukaj dhe presidenti Demi

Ka ardhur në këto momente konfirmimi nga klubi i Partizanit për të ardhmen e sulmuesit Xhevahir Sukaj i cili ka vendosur të vazhdojë qëndrimin te klubi i kuq edhe për edicionin 2016-17. Kështu shkodrani i jep fund hamendësimeve pasi kanë qenë jo të pakta ekipet që e kërkonin si brenda, ashtu edhe jashtë kufirit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.