Yll Hoxha do luajë në Kosovë

0
SHPËRNDAJE


Feronikeli kërkon të përforcohet edhe më shumë në merkato, teksa deri më tani ka afruar vetëm sulmuesin Labinot Osmani nga Prishtina.

Shënjestra e dytë është Yll Hoxha, mesfushori që pak ditë më parë ndërpreu kontratën me Vllazninë.

Sipas “Gazetaolle.com”, mesfushori është në bisedime me kampionët në fuqi të Kosovës dhe palët janë shumë pranë marrëveshjes.

Në Shqipëri Hoxha më parë ka veshur edhe fanellën e Kukësit dhe të Flamurtarit, ndërsa në Kosovë ka luajtur për bardhezinjtë e Hysit dhe Prishtinës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.