Ylli gjerman kapet “pozicion jashtë loje” në Ibiza duke tradhëtuar të dashurën

0
SHPËRNDAJE

RIO DE JANEIRO, BRAZIL – JULY 13: Julian Draxler (L) of Germany and his girlfriend Lena celebrate Germany’s victory after the 2014 FIFA World Cup Brazil Final match between Germany and Argentina at Maracana on July 13, 2014 in Rio de Janeiro, Brazil. (Photo by Matthias Hangst/Getty Images)

Ylli gjerman i Paris Saint-Germain është duke i shijuar pushimet në Ibiza.
Draxler është fotografuar në shoqëri të modeles Linda Vaterl dhe jo me të dashurën e tij, Lena Stiffel, raportojnë mediat gjermane.

Ish ylli i Schalkes së ka përfunduar sezonin me PSG në mënyrën më të mirë të mundshëme.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.