Ylli i Realit të Madridit pranë Arsenalit

Portieri i Arsenalit, David Ospina, ka nisur një mision për të sjellë James Rodriguezin e tij në ‘Emirates Stadium’.

0
SHPËRNDAJE

AS shkruan se portieri kolumbian po mundohet të bind bashkëvendësin e tij që të transferohet në Premierligë, te Arsenali.

James nuk e ka vendin e sigurt në formacionin e Zidanes te Reali, dhe gjatë kësaj vere ka qenë emri më i përfolur për t’u larguar.

Problem për realizimin e këtij transferimi, mund të jetë çmimi i lartë që Reali i ka vendosur atij, prej 80 milionë eurosh, përcjell Lajmi.net.

Për James interesim ka shprehur edhe Chelsea.
james

S'KA KOMENTE

Comments are closed.