Ylli kuq e zi tek Genoa ?

0
SHPËRNDAJE

Stadiumi “Loro Borici” nuk ishte i mbushur vetem me tifozë por dhe me menaxher te ndryshëm.
Sipas asajtë qe shkruhet ne shtypin sportiv te pranishëm ne sektorin VIP kanë qenë dhe menaxherët e Genoas te cilët kane vëzhguar nga afer Eros Grezden .

Eros Grezda

I cili shkelqeu me paraqitjen e tij ndaj Axurrve, dhe ne fund te ndeshjes Chielini i kërkoj të shkëmbej fanellën Eros Grezdes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.