Ylli Shameti drejt Polonisë

0
SHPËRNDAJE


Ylli Shameti, mbrojtësi qendror i Kukësit, ashtu si një pjesë e mirë e futbollistëve të verilindorëve, është i lirë pas përballjeve të Europës.

Tanimë do të jetë presidenti Gjici ai që do të vendosë se kush do të qëndrojë në ekip dhe kush jo, por për futbollistët ka edhe oferta të tjera, ndaj ndonjëri edhe do të largohet.

Sipas “Panorama Sport”, në sfidën me Sherifin gjirokastriti është vëzhguar nga përfaqësues të Visla Krakovias, skuadër që garon në elitën e futbollit polak.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.