Zbulohen arbitrat e ndeshjes Skënderbeu-Milsami Orhei

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Zbulohen edhe emrat e arbitrave që do të drejtojnë ndeshjen e kthimit midis Skënderbeut dhe Milsami Orhei. Takimi do të drejtohet nga portugezi Artur Dias, dhe ndihmës të tij do të jenë Rui Tavares, dhe Paulo Soares po nga Portugalia.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.