Zbulohet klauzola për largimin e Filit

0
SHPËRNDAJE

filiRealdo Fili ka një klauzolë në kontratën me Partizanin, dhe ajo sipas Panorama Sport ka vlerën e 200 mijë eurove.

Nëse në klub vjen një ofertë me një shifër të tillë, atëherë fieraku do të largohej.

Momentalisht kanë shfaqur interes Slovan Bratislava dhe Ferencvaroshi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.