Zbuloni çfarë thotë Kovacic për derbin e Milanos

0
SHPËRNDAJE

Iku papritmas nga Interi. Port a shohësh në aspektin financiar, Mateo Kovacic ka qenë shpëtimtari i Interit. 35 mln euro që Reali pagoi për 21-vjeçarin që Rafa Benitez e donte me çdo kusht, gati i kanë barazuar shifrat në kampin interist me shit-blerjet e lojtarëve. “Të largohesha nga Interi nuk ishte  e lehtë. Ndodhi gjithc12.0.1016042373-049-kLPE-U130417122086mD-620x349@Gazzetta-Web_articoloka shumë shpejtë. Por Interi ishte në një moment ringritjeje me merkaton e zhvilluar. Edhe pse të formatosh gjithë ata lojtarë të rinjë në ekip duhet pak kohë. Jam i sigurtë që Interi do bëjë një kampionat të amdh. Do të doja shumë të luaja në derbi, jam i bindur se Interi do të fitojë. Mbase me një gol të Jovetic sërish. Starti i kampionatit nga ana e tij nuk më ka surprizuar, e dija që është një lojtar i madh dhe se mund të bënte diferencën në çdo moment,”- përfundon mesfushori i Real Madrid, Mateo Kovacic.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.