Ze Maria:Tirana është skuader me shumë pretendime

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Tiranes Ze Maria flet për “TopChanell” pas ndeshjes se Kupes me Besen.

Ze Maria:Kjo nuk është skuadra ime. Gjatë një viti ne mund të luajmë një ndeshje të dobët si kjo dhe besoj që kjo ishte e fundit. Tirana është një skuadër me shumë pretendime dhe ka një trajner me po kaq shumë pretendime.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.