Zenga: De Biasi do të jetë trajneri i Italisë

0
SHPËRNDAJE

zenga

Walter Zenga e ka të sigurtë se trajneri aktual i kombëtares sonë kuqezi do të jetë në pankinën e kombëtares italiane në vazhdim. Për mediat italiane ai ka folur duke analizuar veten e tij, por edhe trajnerin tonë De Biasi.

Gianni De Biasi
Gianni De Biasi

Unë nuk kam merita dhe të drejta të drejtoj kombëtaren tonë. Duhet një njëri me CV më të mirë, pak më të pasur. Deri dje janë folur shumë emra. Por unë do t’jua zbuloj cili do të jetë trajneri i ri i kombëtares italiane, ai është Gianni De Biasi.” – Janë këto fjalët e ish-trajnerit të Sampdorias dhe një nga protierët më të famshëm të kombëtares axurre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.