Zenuni pritet të huazohet

0
SHPËRNDAJE

Federico Zenuni

Federico Zenuni

Tuttocuoio është pranë zyrtarizimit të një tjetër shqiptari në ekip pas huazimit nga Sampdoria të Olger Merkajt.

Mediat në Itali shkrujanë për huazimin e Federiko Zenunit në këtë skuadër, dhe pritet vetëm zyrtarizimi.

19-vjeçari i Shqipërisë U19 do të ketë më shumë hapësira se te Torino, çka do e ndihmojë të rritet si lojtar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.