Zeqiri në gjurmët e Nexhipit

0
SHPËRNDAJE

Abilaliaj-Veliu-dhe-Zeqiri-me-kupenHair Zeqiri mund të jetë afrimi I rradhës në kampin e kuq. Trajneri Sulejman Starova, e njeh nga afër lojtarin në fjalë, pasi e ka pasur nën urdhërat e tij edhe në rradhët e Kukësit. Fantazisti vlonjat do të zëvëndësoj hapësirën e lënë bosh nga ikja e Nderim Nexhipit, i cili ka firmosur me Flamurtarin. Panorama Sport e bënë të ditur një lajmë të tillë.

Nderim_Nexhipi_ne-derbi

Ndërkohë që edhe Partizani me anë të një deklarate për shtyp në faqen zyrtare në facebook ka bërë të ditur ndërprerjen e bashkëpunimit mes të kuqve dhe ish-kapitenit Nexhipi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.