Zgjidhet misteri … Ja çfarë ka ndodhur me Felipen!

0
SHPËRNDAJE

Lojtari i Partizanit Felipe Gomes ka udhëtuar gjatë ditës së djeshme me skuadrën drejt Korçës.

Futbollisti ka qenë i grumbulluar në listën e Agostinelit.

Gomes-1

Mesfushori është kthyer dje nga Italia dhe është detyruar që të udhëtojë përsëri.

 

Nuk dihet me siguri nëse braziliani do të jetë i gatshëm për lojë apo jo, por me rëndësi për momentin është fakti që ai është një vlerë e shtuar për trajnerin Agostinelin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.