Zgjohet Tomori

0
SHPËRNDAJE

mihaniBeratasit u rikthyen në Kategorinë e Parë sivjet, dhe do kërkojnë të bëjnë një kampionat dinjitoz, ndaj edhe merkatoja ka nisur në nivelet e duhura.

Para pak ditësh u zyrtarizua afrimi i mbrojtësit Danjel Ramazani, i cili vjen nga Korabi, ndërsa nesër në stërvitje del edhe Meglid Mihani.

Mesfushori kavajas duket se ka rënë dakord me beratasit, dhe pritet që gjatë këtyre ditëve të firmosë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.