Vllaznia, vijne tri zyrtarizimet nga Mali i Zi

0
SHPËRNDAJE

Stefan Cicmil
Stefan Cicmil

Superiorja/ Vllaznia më në fund ka filluar të mendojë edhe për përforcimet e ekipit pas aq shumë largimeve. Në Shkodër kanë arritur akordin me tre lojtarë nga Mali i Zi, dhe madje të tre këta lojtarë kanë mbërritur në ekip ditën e hënë për të bërë edhe prezantimin. Behet fjalë për portierin Andrija Dragojevic, mbrojtësin Stefan Cicmil dhe sulmuesin Darko Pacicevic.

 

 

 

 

vlla
Tri lojtaret e zyrtarizuar
Andrija Dragojevic
Andrija Dragojevic

Të tre lojtarët kanë rënë parimisht dakort me stafin drejtues dhe pritet që në Shkodër të përfundojnë tratativat për transferimin e tyre, e më pas të kryejnë prezantimin me fanellën kuqeblu. Me afrimin e këtyre lojtarëve, Vllaznia do të kompletohej disi si ekip, pasi pas 7 largimesh duket se ështe më në veshtirësi se kurrë.

Darko Pavicevic
Darko Pavicevic

S'KA KOMENTE

Comments are closed.