Zguro si Grami, mund ta largojnë tifozët

0
SHPËRNDAJE

Ngjarja e Pogradecit 1 vit më parë nuk ka ikur nga memoria e tifozerisë gjirokastrite. Die lojtari në fjalë ka firmosur për skuadrën e Luftëtarit por ai sherr në Pogradec teksa Luftëtari siguronte Superioren, nuk është harruar kollaj. Të irrituar tifozët kanë lëshuar komentet e tyre.

Kujtojmë që vite më parë në Korcë, futbollisti Elton Grami, pasi firmosi me Skënderbeun, për xhestet anti-Skënderbeu që kishte bërë në Vlorë kur aktivizohej me Flamurtarin, është kontestuar nga tifozeria dhe më pas është larguar brenda 2 ditëve nga Korca.

Tashmë Zguro është shpallur “non grata”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.