Zhgënjim i thellë për Dallkun

0
SHPËRNDAJE

1456950089
Momente nga ndeshja

Ka qenë titullar për 90 minuta në fushë Armend Dallku por ai dhe pjesa tjetër e ekipit të Vorsklas kanë qenë të pafuqishëm përpara gjigantëve të futbollit ukrainas, Shakhtar Donetsk që ka fituar si udhëtues 0-4 duke hipotekuar vendin për në gjysëmfinale të Kupës së Ukrainës edhe pse mbetet edhe një takim kthimi për tu zhvilluar. Futbollisti tjetër shqiptar Ahmed Januzi nuk u grumbullua në këtë takim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.