Zhvendoset Atanda…

0
SHPËRNDAJE

partizaniSkuadra e Partizani po përgatitet seriozisht për ndeshjen e rradhës ndaj Teutës. Stërvitja e trajnerit Andrea Agostinelli është shoqëruar së fundmi në ritme të kënaqshme dhe seriozitet. Mbrojtja e kuq mund të pësoj ndryshime, ku në qendër të saj do të luaj Bici-Krasniqi dhe majtas një lëvizje e re me pozicionim e Atandas. Në të djathtë si gjithnjë Fejzullahi. Ndërkohë që Racic mund të zëvëndësohet nga Sukaj që rikthehet ndaj Teutës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.