Zhvillime të reja me Ibrahimoviç, Milanistët ëndërrojnë

0
SHPËRNDAJE

Nga Anglia vjen lajmi bombë rreth Zlatan Ibrahimoviç teksa “Daily Mail” njofton se suedezi ka leje tashmë nga PSG të largohet pa asnjë problem. “Nuk ngrihet kostoja e kartonit nëse Ibrahimoviç dëshiron të largohet nga PSG-ja që këtë verë, por dihet që çmimi i tij nuk është i ulët dhe shitja në të ardhmen nuk do të jetë kushedi,” – raporton e përditshmja angleze. Kaq janë lajmet e mira për milanistët që e ëndërrojnë prej kohësh rikthimin e idhullit të tyre por tashmë në garë kanë hyrë papritmas edhe Arsenal e Manchester United.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.