Zhvishen vajzat e Kombëtares angleze (foto 16+)

0
SHPËRNDAJE

Shumë femra të njohura të botës së artit dhe kinematografisë pozojnë nudo në revistën “Womens Health” (Shëndeti i gruas). Por kësaj radhe në faqet e kësaj reviste pozuan të zhveshura komplet pjesëtaret e Kombëtares Angleze të futbollit. Ja disa foto:

6-22 4-27 3-29 2-31

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.