Zildzovic është ende trajner i Bylisit

0
SHPËRNDAJE

Adnan Zildzovic
Adnan Zildzovic

Trajneri slloven Adnan Zildzovic është ende trajneri i Bylisit. Ky fakt konfirmohet nga drejtuesit ballshiot dhe trajneri i tyre pavarësisht se mungoj ndaj Partizanit do të jetë në pankinë ndaj Flamurtarit në ndeshjen e rradhës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.