Zildzovic: “Marr përsipër përgjegjësinë, urime Skënderbeut për fitoren”

0
SHPËRNDAJE

Adnan Zildzovic
Adnan Zildzovic

Adnan Zildzovic/ “Ne erdhëm për të marrë një rezultat të mirë, por pësuam golin e parë shumë shpejt, një gol që erdhi si një dhuratë nga arbitri. Unë rrallë flas për arbitrat por kjo ishte evidente. Pastaj Skënderbeu ka shumë kualitet dhe pas asaj dhurate kontrolloi lojën, Ishte skuadra më e mirë dhe e përgëzoj për fitoren”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.