Zmijani: Vllaznia nuk mundet të bëjë më shumë se kaq

0
SHPËRNDAJE

Pavarësisht se tifozët presin më shumë, me përbërjen dhe me mundësitë që ka Vllaznia, ajo nuk mund të pretendojë të shkojë më lart sesa pozicioni i saj aktual në renditje.

Një deklaratë e tillë është bërë nga ish-futbollisti i njohur i kësaj skuadre Hysen Zmijani. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.