Zvicër/ Shkëlqen Hyka, edhe Sadiku e Veseli pozitivë (video)

0
SHPËRNDAJE

Zvicer.
Vaduz – Thun 0-0. Nje pike eshte me mire se asnje sidomos kur je ne moment kaq kritik sic eshte Vaduz qe lufton per te ndenjtur ne Superligen zvicerane. Minuta te plota per Armando Sadikun.
Luzern – Lugano 2-1. Hyka jep dy asiste dhe zevendesohet ne ’72 ndersa Hekuran Kryeziu futet ne ’61 per Luzern e merr nje fitore qe i sjell qetesine ndersa Lugano mbyll tabelen pas kesaj humbje. Te Lugano u aktivizua te gjithe ndeshjen Frederik Veseli.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.