Zviceran “puro”

0
SHPËRNDAJE

Tarashaj tashmë nuk mbart më një mister. Futbollisti shqiptar ka zgjedhur kombëtaren e Zvicrës dhe do të jetë pjesë e saj për dy ndeshjet miqësore ndaj Irlandës dhe Bosnjes. Tashmë ëndrra e çdo tifozi kuqezi është mbyllur me kaq. Por pavarësisht gjithçka, trajneri De Biasi në një farë mënyre ia kishte mbyllur derën sulmuesit potent.

tarashajm

S'KA KOMENTE

Comments are closed.