Zyratre / Andre Silva vishet kuq e zi

0
SHPËRNDAJE

Seria A / Andre Silva është zyrtarisht një lojtar i Milanit. Pas testeve mjekësore dhe atyre fizike të kaluara me sukses, sulmuesi portugez është prezantuar me fanellën kuqezi përpara mediave pas firmës së hedhur mbi kontratë.

I shoqëruar nga Marko Fasone dhe Maksimiliano Mirabeli, sulmuesi doli në konferencën për shtyp dhe tani është zyrtarisht një futbollist i Milanit duke qenë kështu afrimi i katërt zyrtar pas Muzakios, Kesie dhe Rodriguez.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.