Zyrtare, Alberto Aquilani zgjedh skuadrën e tij të re

0
SHPËRNDAJE

aquilani

 

Ish mesfushori i Fiorentinës Alberto Aquilani ka zgjedhur ta vazhdojë karrierën e tij në Portugali dhe më saktë te Sporting Lisbona. Portugezët pasi dështuan të afronin Kevin Prince Boateng janë hedhur menjëherë në sulm për mesfushorin Italian i cili vjen me parametra zero pas skadencës së kontratës me Fiorentinën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.