Zyrtare, Alla firmos te Kukësi

0
SHPËRNDAJE

13467569_10154119429192254_380568787_o
Alla gjatë firmës

Sic e patëm lajmëruar prej orësh, lojtari i ri dhe mjaf premtues, Albi Alla vendosi sot të zezën mbi të bardhë duke zyrtarizuar afrimin e tij te klubi kuksian. Alla është produkt i futbollit grek teksa ka dalë nga akademia e Ergotelis dhe ka luajtur për vite me radhë në klube të ndryshme greke. Ky transferim u mundësua nga menaxheri i mirënjohur Alban Kashari.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.