Zyrtare, Berat Ahmeti ka firmosur për Vllazninë

0
SHPËRNDAJE

Berat-Ahmeti-FCPrishtinaBerat Ahmeti është futbollisti më i ri i Vllaznisë, tashmë është zyrtare. Lojtari 20 vjeçar i lindur në Prishtinë luan si mesfushor i avancuar dhe do të pëforcojë repartin e avancuar të shkodranëve. Në të  kaluarën ai ka qenë pjesë e hungarezëve të Ujpest me të cilët u aktivizua në 11 ndeshje pa arritur të shënojë, por ka milituar edhe në radhët e Prishtinës.

Më poshtë do të gjeni një video të 20 vjeçarit :

S'KA KOMENTE

Comments are closed.