Zyrtare, Bylis me “doreza” të reja

0
SHPËRNDAJE

mushicaBylis ka zyrtarizuar afrimin e portjerit të Prishtinës Kushtrim Mushica. Portjeri ka nënshkruar me Bylisin një kontratë 1-vjeçare me opsion rinovimi edhe për një vit tjetër. Vetë lojtari dhe menaxheri i tij janë shprehur shumë të kënaqur me këtë transferim në Superligën Shqiptare. Portjeri Mushica konsiderohet si një nga lojtarët më të mirë të Superligës Kosovare të Futbollit dhe do të jetë numri “1” i ri i ballshiotëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.