Zyrtare, Casillas te Porto

0
SHPËRNDAJE

image

Lajmi qarkullonte prej disa ditësh por tani çdo gjë është zyrtare. Pas 25 vitesh, Iker Casillas largohet nga Real Madrid. Klubi spanjoll e ka zyrtarizuar transferimin me anë të një komunikimi në websitin e skuadrës ku thuhet : “ Real Madrid dhe Porto kanë gjetur akordin për transferimin e Iker Casillas”. Në të njëjtën kohë klubi madrilen ka përgatitur për nesër një conference për shtyp për të përshëndetur tashmë ish portjerin e tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.