SHPËRNDAJE

Fotomontazh i tifozeve të Chelsea
Fotomontazh i tifozeve të Chelsea
Premier League/ Ekipi i Chelsea më në fund ka arritur të zyrtarizojë sulmuesin Radamel Falcao. Londinezët e udhëhequr nga Mourinho, prej kohësh kishin shfaqur interes për lojtarin, por vetëm ditën e premte ka ardhur edhe prezantimi zyrtar i lojtarit. Kolumbiani, i cili në sezonin e kaluar ishte i huazuar tek Manchester United, do të kalojë me të njëjtën formulë edhe tek blutë e Londrës. Ai do të jetë ne huazim nje vjeçar nga Monako. Vetë lojtari para mediave u shpreh: “Jam shumë i kënaqur që tani jam pjesë e Chelsea. Po pres me padurim që të zbres në fushë për të mbrojtur titullin kampion, dhe gjithashtu të jemi të suksesshëm në Europë.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.