Zyrtare, Dritan Dervishi drejtori i ri i Kukësit

0
SHPËRNDAJE

Superiroja/ Ndodhi ajo që përflitej prej ditësh, Dritan Dervishi do të jetë Drejtori i ri si Skuadrës së Kukësit. Ka qenë vetë presidenti i klubit kuksian ai që e ka konfirmuar këtë lajm duke zyrtarizuar kështu ish drejtoritn e Partizanit në ekipin që financon. Pas largimit nga klubi i kuq, përflitej se Dritan Dervishi do të kalonte tek Kukës, por vetëm sot ka ardhur edhe lajmi zyrtar teksa Dervishi do të marrë postin e Ekrem Spahisë. Ai është prezantuar para pak çasteve nga presidenti Gjici dhe ish drejtori Spahia.

imageNga ana tjetër ish drejtori i verilindorëve, Spahia, ka kaluar në postin e Drejtorit të Marketingut duke mbetur sërish pjesë e skuadrës së Kukësit. Mesa duket puna e mirë e bërë tek Partizani ka bindur presidentin e Kukësit, Safet Gjici që t’i besojë Dritan Dervishit postin e Drejtorit të Përgjithshëm tek kjo skuadra e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.