Zyrtare / Ekipi i Superligës largon trajnerin

0
SHPËRNDAJE


Kosovë / E pabesueshme, por e vërtetë. Trajneri që ngjiti Vëllanzimin në Vala Superligë, Arsim Gojani, ndahet me klubin.
Është klubi gjakovar që ka konfirmuar ndërprerjen e bashkëpunimint me Gojanin.

“FC Vëllaznimi me Gojanin kanë vendosur ta ndërpresin bashkpunimin me marrëveshje. Kryetari dhe kryesia falenderon Gojanin dhe shtabin teknik për punën e deritanishme”, shkruan faqja zyrtare e kuqezinjëve.

“FC Vëllaznimi shumë shpejt do të bëhet me trajner të ri”, shkruan më tej Vëllaznimi.

Gojani drejtoi Vëllaznimin në edicionin e kaluar të Ligës së Parë, duke siguruar rikthimin në Superligë, nga vendi i dytë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.