Zyrtare, Erion Dushku firmos për Tiranën

0
SHPËRNDAJE

 

11201872_1601581473431302_7668857826087571198_n
Erion Dushku duke firmosur per Tiranen

Mbrojtësi lezhian Erion Dushku, është përforcimi i rradhës për bardheblutë. Pritej në fakt të ndodhte dhe firma e tij ishte një formalitet. Por palët tashmë kanë zyrtarizuar bashkëpunimin. Dushku është një njohje e vjetër e bardhebluve, ai është aktivizuar edhe më parë  në këtë ekip duke dhënë kontribut të vyer ku ka arritur të fitoj edhe trofe si Kupa e Shqipëpërisë, etj. Tashmë bardheblutë kanë një forcë më shumë në repartin difensiv një lojtar me eksperienc, i cili padyshim do t’i shërbejë për të ardhmen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.