Zyrtare/ Fekir rinovon tek Lyon

0
SHPËRNDAJE

Lojtarët e Lyonit duke festuar një gol të Fekir
Lojtarët e Lyonit duke festuar një gol të Fekir

Ligue 1/ Pas një sezoni mjaft pozitiv me Lyonin, ku u aktivizua 39 ndeshje dhe shënoi 15 gola, Nabil Fekir ka rinovuar sërisht kontratën me ekipin francez. Lojtari ka qënë nje objektiv i shumë skuadrave në këtë merkato, por duket se ka vendosur t’i qëndroje besnik ekipit të tij. Rinovimin e kontratës e ka zyrtarizuar vetë klubi francez, dhe ditën e sotme në orën 13:30 do të bëhet një konferencë për mediat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.