Zyrtare, firmos Ansi Nika

0
SHPËRNDAJE

555493_435174636497459_1805959400_n
Nika te Teuta

Ansi Nika është zyrtarisht i Tiranës. Futbollisti nga Shkodra i cili luajti te Kukësi sezonin e shkuar ka firmosur një kontratë dyvjecare te Tirana sipas Sport Ekspres. Mesfushori 25 vjecar ka fituar përvojë të konsiderueshme tashmë në futbollin tonë dhe do ti hyjë në punë mjaft bardhebluve të cilët e shohin afrimin e Nikës si dicka mjaft pozitive për të përballuar me sukses sezonin e ri 2016-17.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.