Zyrtare, firmos Isli Hidi

0
SHPËRNDAJE

Hidi me Apollon CYP 2013-14
Hidi me Apollon

Isli Hidi ka disa ditë që është larguar nga Apollon Limassol dhe ashtu sic ishte shprehur për minuta90.com, do të vazhdonte të qëndronte në kampionatin qipriot por pa zbuluar emrin e skuadrës së re. Sot, mësohet se ka ardhur firma e 35 vjecarit që ka firmosur për Nea Salamis.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.