Zyrtare, firmos Mario Götze

0
SHPËRNDAJE

1581
Mario Götze

Lojtari i shquar gjerman, Mario Götze, ka lënë Bayern Munchen dhe i është ribashkuar Borussia Dortmund për një shumë prej £21.7 milion. 24 vjecari i Kombëtares e cilësoi gabim të madh largimin e tij nga Dortmundi në 2013 kur Guardiola e merrte te Bayern ndërsa tani Götze është i lumtur pasi për katër vitet e ardhshme do të veshë përsëri fanellën e verdhë.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.