Zyrtare, huazohet Fukui

0
SHPËRNDAJE

fukui skenderbeuMasato Fukui do të huazohet te Kukësi për kupat e Europës, dhe tashmë kjo është zyrtare.

Minuta90.com mëson se marrëveshja është arritur mes Skënderbeut dhe Kukësit, dhe lojtari pritet të dalë në stërvitje me verilindorët në seancën e sotme stërvitore të orës 17:30

S'KA KOMENTE

Comments are closed.