Zyrtare, ja kush arbitron në derbi

0
SHPËRNDAJE

Lorenc JeminiLorenc Jemini

Është vendosur zyrtarish se cila do të jetë “banda” e arbitrave që do të drejtoj derbin Partizani-Tirana, ditën e premte, ora 18:00 në “Qemal Stafa”. Arbitër kryesor do të jetë ndërkombëtari, Lorenc Jemini që cilësohet si një na arbitrat më të mirë në Shqipëri. Ndërkohë që dy asistentët anësorë të Jeminit do të jenë Ermal Barushi dhe Denis Rexha. Asistentë pas porte do të jetë dyshja e përbërë nga arbitrat Klajdi Kola dhe Remzi Sadiku.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.