Zyrtare, Joe Hart në serie A

0
SHPËRNDAJE

Joe-Hart-638535Ish-portieri i Manchester City dhe i Kombëtares angleze, Joe Hart do të jetë këte sezon bashkëlojtar i Arling Ajetit te Torino në Itali. Lëvizja e papritur erdhi pasi trajneri i ri Joseph Guardiola nuk e preferoi më titullar dhe lojtari kërkoi një ndryshim rrënjësor ambjeti duke ndërmarrë një aventurë krejt të re në formë huazimi te klubi “granata”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.