Lenjani shumë pranë largimit nga Rennes

0
SHPËRNDAJE

lenjaniMesfushori i Kombëtares Shqiptare Ermir Lenjani është shumë pranë largimit nga Rennes. Sipas zërave Rennes dhe Nantes kanë arritur marrëveshjen për transferimin e Lenjanit në formë huazimi me të drejtë blerjeje për një vit. Nga burime pranë lojtarit bëhet me dije se ai ka zgjedhur të kalojë te Nantes pasi i është garantuar vendi i titullarit në formacion. Një lajm i mirë ky për De Biasin pasi do ta kishte Lenjanin në formën më të mirë për ndeshjet eliminatore të Euro 2016 në Shtator.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.