Zyrtare, Llullaku ndërron ekip

0
SHPËRNDAJE


Sulmuesi kosovar i KOmbëtares së Shqipërisë, Azdren Llullaku ka firmosur me Astanan në Kazakistan, raporton Arbresh.info nga mediat e huaja.

Llullaku në këtë mënyrë e lë Gaz Metanin e Rumanisë për të kaluar në Azerbajxhan.

Ai kishte dhe oferta të tjera, por kushtet financiare e bindën që të vendos për Astanan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.