Zyrtare, Luiz Adriano transferohet te Milani

0
SHPËRNDAJE

LUIZ ADRIANO

A.C Milan komunikon se ka firmosur me sulmuesin brazilian Luiz Adriano i cili transferohet nga Shakhtar Donetsk. Sulmuesi ka firmosur një kontratë deri në vitin 2020 dhe do bashkohet me skuadrën në ditët e ardhshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.