Zyrtare/ Lushtaku i Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

Ashtu si ju patëm lajmëruar Kushtrim Lushtaku ka kaluar te Flamurtari i Vlorës. Tani erdhi edhe firma e mesfushorit 25 vjeçar nga Skënderaj që ka lënë Kukësin për tu bërë pjesë e ekipit vlonjat. Lushtaku mund të luajë si mesfushor krahu por edhe si sulmues i dytë. Vitin e kaluar luajti 29 ndeshje dhe shënoi katër gola në Superiore ndërsa më parë ka luajtur edhe në Gjermani e Suedi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.