Zyrtare, Lyon transferon mbrojtësin e Manchester United

0
SHPËRNDAJE

rafael

 

Mbrojtësi i djathtë Rafael i cili aktivizohej te Manchester United, është zyrtarizuar ditën e sotme si lojtari më i ri i Lyon. Akordin e bën të ditur klubi francez me anë të një komunikate zyrtare në websitin e tij. Mbrojtësi brazilian do të prezantohet gjatë javës dhe do të firmosë një kontratë 4 vjeçare që do ta lidhë me klubin francez deri në vitin 2019.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.